KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14222063
nr 1422 2063
Etsning
JE Martin, Stockholm från Mosebacke. Bildmått: 46x72cm, yttermått inklusive ram: 66x92cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:36:02
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm